Yeni Apple TV 6 Ne Zaman Çıkıyor  ve Fiyatı Ne Kadar?WorldNet Bilişim | WorldNet Bilişim
Kapat

Yeni Apple TV 6 Ne Zaman Çıkıyor  ve Fiyatı Ne Kadar?

Anasayfa Teknoloji Yeni Apple TV 6 Ne Zaman Çıkıyor  ve Fiyatı Ne Kadar?
apple-tv-6-0-software-update

Yeni Apple TV 6 Ne Zaman Çıkıyor  ve Fiyatı Ne Kadar?

Apple TV için uzun ve zor bir yolculuk oldu. Steve Jobs tarafından bir “hobi” projesi olarak kabul edilen şirket, 2015 yılında bir kez daha ciddiye alınmaya başlamadan önce, bir yıl önce Apple set üstü kutu konseptini ortaya koydu.

Geçen yıl 4K özellikli Apple TV, son olarak, video oynatıcının süper yüksek çözünürlükte oynatma, bazı eğlenceli oyun seçenekleri ve düzgün ses kontrolü ile her zaman tutulduğu sözünü yerine getirdiğini gördü. Ama hala daha fazlasını istiyoruz. İşte herhangi bir yeni Apple TV cihazından ne görmeyi umuyoruz sorusunun cevabı aslında bu.

Apple TV 6 (2018) çıkış tarihi

Habersiz Apple ürünleriyle, yıllık iPhone sürümünün dışında, yeni bir ürünün mağazalara ne zaman geleceğiniz bilmek zor. Ancak önceki modellerin yayınlanma tarihlerine göre eğitimli tahminler yapabiliriz.

Beşinci nesil 4K özellikli Apple TV modeli, 12 Ekim 2017’de, 4. nesil Apple TV’nin duyurulduğu günden neredeyse iki yıl sonra ortaya çıktı.

Bu hesaba göre, Eylül 2019’da ortaya çıkacak en büyük şey, TV teknolojisinin Apple’ın tartışmak, yeni bir şeyler yapması ve yeterince ilerlemesi için zaman ayırmasıdır.

Mümkün olan en kısa sürede bu, Haziran başlarında gerçekleşecek olan WWDC 2018’de olacaktır. Ama bunun için nefesimizi tutamazdık ve Apple’ın bu çizgiyi yenilemesi için çok erken görünüyor.

Apple TV 6 (2018) fiyatı nedir?

Tabii ki, onaylanmış bir sayfası olmadan, maliyet üzerinde spekülasyon yapmak zordur.  Ancak set üstü kutular geçmişte kalsa da, Apple’ın her zaman prim fiyatı önceden belli olur.

Apple TV 32GB sürümü için 179 £ / 179 $, 64GB seçeneği ise 199 $ / 199 $ ‘dır.

Apple TV 2018: ne görmek istiyoruz?

Son iki kuşak revizyonu üzerinde sağlam bir iyileşme sağladı, ancak 6. nesil bir Apple TV’nin mağazalara girmesi durumunda hala iyileştirme alanı var.

Apple’ın içerik ve ses kontrolü konusundaki yaklaşımı zaman zaman hala hayal kırıklığına uğruyor ve bu alanlarda çoğunlukla ilerlemeyi bekliyoruz, temeldeki donanımın bu dönemde ne kadar katı bir yapıya sahip olduğu da ortada.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.