Mi Mix 2s Tasarımı Sızdırıldı! | WorldNet Bilişim
Kapat

Xiaomi’den iPhone X Hamlesi ! Mi Mix 2s Tasarımı Sızdırıldı!

Anasayfa Haberler Xiaomi’den iPhone X Hamlesi ! Mi Mix 2s Tasarımı Sızdırıldı!
xiaomi-mi-mix-2s-worldne-bilisim-2
Xiaomi, iPhone X tasarımına benzer android telefon üzerinde çalışıyor.

Son dönemlerde fiyat performans ürünleri ile popüler olan Xiaomi, şimdi ise Apple‘nin 10.yıla özel çıkarmış olduğu iPhone X diğer adı ile iPhone 10 tasarımını andıran yeni bir android telefon  telefon üzerinde çalıştığı söylentiler arasında.

 

Yeni Xiaomi Mi Mix 2s Tasarımı Sızdırıldı!

Çin de popüler bir sosyal medya platformu olan Weibo’dan sızdırılan, Xiaomi‘nin yeni amiral gemi adaylarından biri olacağı söylentiler arasında olan Mi Mix 2s’in görsellerine göre,   Mi Mix 2s‘in ön panel tasarımında ,Apple‘nin 10.yıla özel çıkarmış olduğu iPhone 10 ile neredeyse aynı tasarıma sahip bir çentik bulunuyor.

Görsellerden yola çıkarak Xiaomi‘nin Mi Mix 2 Ve Mi Mix 2s modellerini birbirinden ayıran tek özelliğin Mi Mix 2s‘de üst tarafa konumlandırılan çentik olacağını söylemek mümkün.

Xiaomi Mi Mix 2s’in hangi tarihte müşterileri ile birlikte buluşacağı henüz belli olmasa da, yakın zamanlarda Mi Mix 2s hakkında bir çok sızdırılma haberleri ile birlikte piyasaya çıkış tarihi, fiyatı ve Mi Mix 2s’in Türkiye de satışa sunulup sunulmayacağı hakkında bilgiler yavaş yavaş netlik kazanmaya başlayacaktır.

Sizce yeni Xiaomi Mi Mix 2s nasıl olmuş görüşlerinizi yorum olarak belirtmeyi unutmayın !

 

 

İlginizi çekebilir  Steam'dan Kısa Süreliğine Ücretsiz Oyun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.