Xiaomi Powerbank Orjinallik Sorgulama | WorldNet Bilişim
Kapat

Xiaomi Powerbank Orjinallik Sorgulama

Anasayfa Teknoloji Xiaomi Powerbank Orjinallik Sorgulama
Xiaomi-1000mAh,orjinallik-sorugulama-2

Satın almış olduğunuz Xiaomi marka bir Powerbank‘ın orjinal olup olmadığını Orjinallik Sorgulama yaparak anlamanız mümkün. Peki orjinallik sorgulama nasıl yapılır ? Görelim

 

Xiaomi-1000mAh,orjinallik-sorugulama

Satın almış olduğunuz Xiaomi powerbank‘ın kutusunun yan tarafında Xiaomi tarafından, satın almış olduğunuz ürünlerin, orjinal Xiaomi olup olmadığını anlamanız  için bir etiket konumlandırılmış durumda. Bu etiketin sol ortasında tıpkı kazı kazana benzer bir bölüm bulunur. Bu bölümü bozuk para yardımı ile veya kazıyabiliyorsanız tırnağınız ile kazıyın. Kazıma işleminin ardından ortada 20 haneli doğrulama kodu belirecektir.

 


 

Xiaomi-1000mAh,orjinallik-sorugulama-4

Kazımış olduğunuz kısımdan çıkan 20 haneli doğrulama kodunu http://www.mi.com/verify/ adresine girerek orta kısımdaki ilk boşluğa yazın. Ardından alltaki boşluğa ise sağ tarafta bulunan sayıların aynısını girin ve alt kısımda bulunan Verify butonuna tıklayın. Eğer ki her şeyi doğru girip ve doğru yapmanıza rağmen bu kısımda hata alıyorsanız. Üzgünüm sahte, orjinal Xiaomi üretimi olmayan bir powerbank almışsınız demektir.
 

Xiaomi-1000mAh,orjinallik-sorugulama-5

Doğrulama işlemi tamamlandıktan sonra karşımıza bir panel çıkıyor. Ancak bu panel ingilizce, Google çeviriyi kullanarak bu panelde bulunan metni Türkçeleştirdiğimiz de ise, Bu gerçek bir üründür. yazısını görüyoruz.Bu da demek oluyor ki satın almış olduğunuz Powerbank orjinal Xiaomi bir Powerbank, Güle Güle kullanın.

Almış olduğunuz Xiaomi ürünlerini’nin kutusunu açmadan önce, ilk işlem olarak ürünün orjinal olup olmadığına bakmayı unutmayın !

“Xiaomi Powerbank Orjinallik Sorgulama” üzerine 3 yorum

  1. Ayşe Eroğlu says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.