Wish İle 4 TL'Ye Kol Saat Sahibi Olun ! | WorldNet Bilişim
Kapat

Wish İle 4 TL’Ye Kol Saat Sahibi Olun !

Anasayfa Haberler Wish İle 4 TL’Ye Kol Saat Sahibi Olun !
4'tl'ye-kol-saati-almak

Evet başlıktan da anlaşılacağı üzere wish, alışveriş sitesinin yaptığı bir kampanyayla üye olan herkese sadece 4 TL‘Ye  kol saati gönderiyor. Biz de siz değerli ziyaretçilerimizin bu kampanyadan nasıl faydalanabileceğini bu makalede anlattık sizde bu makale yardımı ile 4 TL’Ye kol saati sahibi olun.

 

wish-ücretsiz-kol-saat-alma-worldnet-bilişim

İlk olarak Google Play store’dan  Wish uygulamsını telefonunuza indirin ve uygulamayı açın.


 

ücretsiz-kol-saati-wishUygulamayı açtıktan sonra sizden istenilen bilgileri girerek bir hesap oluşturun Ve açılan sayfadan istediğiniz bir hediyeyi seçerek Hediyeni Al butonuna tıklayarak ürünün bedenini ,modelini,rengini seçin ve bir sonraki adıma geçin.

Sadece saat değil bir çok ürün arasından seçim yapabilirsiniz.

 


 

wish-sipariş-bilgileri

burada saatinizin veya hediyelerinizin hangi adrese gelmesini istiyorsanız o adres bilgilerinizi belirtilen boşluklara girin ve sonraki butonuna tıklayın.

Gelen hediyenin yanlışlıkla başka bir adrese gitmesini istemeyiz değil mi ? O zaman bilgilerinizin doğruluğundan emin olun !

 

wish-satın-alma-saat-satın-almaBurada karşımıza 4’TL gibi bir ücret çıkıyor. Bu ücret sadece kargo ücreti kargo ücretini ödemek ve satın almak için kart bilgilerinizi girin ve bitti butonuna tıklayın. Ve artık sadece 4 TL kargo ücreti ile hediyenizi almış oluyorsunuz.

Sizden sadece kargo ücreti alınır. Başka herhangi bir ücret alınmaz.

 


facebook-siline-mesajları-görme

Siparişlerimi Nereden Kontrol Edebilirim ?

wish‘den almış olduğunuz ürünlerin durumunu wish uygulamanıza girerek sol üstte alt alta bulunan üç çizgiye tıklayın ve açılan menüden Sipariş Geçmişi seçeneğine tıklayarak ürününüzün ne durumda ve nerede olduğunu öğrenebilirsiniz.

Wish Güvenilir midir?

Araştırmalarımıza göre çoğu kullanıcı buradan bu hediyelerden almış ve sorunsuz kullanmış ancak yüksek fiyatlı ürünler almanız yerine düşük fiyatlı (kolye,saat,yüzük,vb) ürünler almanızın daha güvenilir olduğu söyleniyor.

Ancak bu yüksek fiyatlı ürünler de sorun yaşayacağınız anlamına gelmez. Sadece düşük fiyatlı ürünlere göre yüksek fiyatlı ürünlerde sorun yaşama oranı biraz daha fazladır.

 

İlginizi çekebilir  Akıllı Saatler Artık Tansiyon Ölçebilecek

GÜNCELLEME : Sizin için saat siparişini verdik amacımız siteyi test etmekti 2 adet saat siparişi verdik ve yaklaşık bu yazıyı yayınladıktan sonra 2 -3 hafta gibi bir sürede saatler geldi. Herhangi bir sıkıntı yok aynı saatler geldi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.