Uzaktan Facebook Hesabından Çıkış Yapma | WorldNet Bilişim
Kapat

Uzaktan Facebook Hesabından Çıkış Yapma

Anasayfa Sosyal Medya Uzaktan Facebook Hesabından Çıkış Yapma
Uzaktan-Facebook-Hesabından-Çıkış-Yapma-Worldnet-bilisim

Facebook hesabınız başka bir cihazda açık kaldı, veya facebook hesabınız kötü huylu kullanıcıların cihazında açık kaldı kim bilir belki de facebook hesabından size karşı içerikler paylaşılacak  bunu engelleme için ise o cihazlardan facebook hesabınızı çıkış yapmalısınız. o cihaza erişiminiz de yok sa bu makalede anlatılan yöntemi uygulayarak facebook hesabınızın açık kaldığı cihaza hiç erişim sağlamadan uzaktan facebook hesabından çıkış yapabilirsiniz. Nasıl mı ? hadi hemen okumaya ve anlatılanları uygulamaya başlayın.

Uzaktan-Facebook-Hesabından-Çıkış-Yapma

Herhangi bir cihazdan çıkış yapmak istediğiniz Facebook hesabına giriş yapın. Ardından sağ üst tarafta bulunan küçük ok işaretine tıklayarak, açılan pencereden ayarlar‘a tıklayın. Ve karşınıza çıkan sayfadan Güvenlik Ve Giriş seçeneğine tıklayın.

Uzaktan-Facebook-Hesabından-Çıkış-Yapma-worldnet-bilisim

Karşınıza tüm giriş yapmış olduğunuz cihazlar ve hangi tarihte, hangi saatte giriş yaptığınız bilgisi listelenecektir. Bu cihazların arasından hesabınızdan çıkış yapmak istediğiniz cihazı bulun ve sağ tarafında bulunan üç nokta‘ya tıklayarak çıkış yap seçeneğine tıklayın. Ve İşlem bu kadar.

Şuana kadar giriş yapmış olduğunuz tüm cihazlardan çıkış yapmak istiyorsanız “Tüm Oturumlardan Çıkış Yap” seçeneğine tıklayarak tüm cihazlardan çıkış yapabilirsiniz.
İlginizi çekebilir  Facebook neden bu kadar popüler?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.