Tüm Operatörlere Özel Bedava Arama Yapma | WorldNet Bilişim
Kapat

Tüm Operatörlere Özel Bedava Arama Yapma

Anasayfa Mobil Tüm Operatörlere Özel Bedava Arama Yapma
Tüm-Operatörlere-Özel-Bedava-Arama-Yapma

Dingtone uygulaması ile birlikte tüm operatörlere özel bedava arama yaparak sevdiklerinizle doyasıya konuşabilir. halini hatırlarını sorarak sevgi bağlarınızı arttırabilirsiniz. Bedava arama nasıl yapılır ? diye soracak olursanız bu makalede anlatılan işlemleri uygulayarak bedava arama yapabilirsiniz cevabını verebiliriz.

 

 

Tüm-Operatörlere-Özel-Bedava-Arama-Yapma

Telefonunuzdan Google Play Store giriş yaparak  üste bulunan arama kısmına Dingtone yazın ve yukarıdaki görselde gösterildiği üzere mavi Whatsapp logosuna benzer logosu olan uygulamaya tıklayarak uygulamayı telefonunuza yükleyin.( Genelde uygulama ilk baştakidir.)

 

Tüm-Operatörlere-Özel-Bedava-Arama-Yapma

Uygulamaya giriş yaptıktan sonra Mavi telefon işareti ücretsiz aramalar kısmına tıklayın sizden bazı izinler isteyecektir tümüne izin vermeniz gerekiyor.

 

facebook-siline-mesajları-görme

 

Tüm-Operatörlere-Özel-Bedava-Arama-Yapma

Ardından kendi telefon numaranızı üstte belirtilen boşluğa girin  ve sağ üste bulunan devam butonuna tıklayın ve karşınıza çıkan uyarıyı giriş olarak seçin Dingtone tarafından size bir arama gelecektir ancak aramayı cevaplamanıza gerek yoktur. Sadece telefon numaranızı doğrulayacaktır ve bu işlemi otomatik olarak yapacaktır. Doğrulama işlemi tamamlandığında tekrar bir kaç tane daha izin isteyecektir. Onlara da izin vermeniz gerekmektedir. İzin verdikten sonra otomatik olarak mesajlar sayfasına yönlendirileceksiniz buradan alt kısımda bulunan ara menüsüne tıklayın.

 

Tüm-Operatörlere-Özel-Bedava-Arama-Yapma

Sol üst taraftan Türkiye(+90) ülke kodunu seçin ve sağ tarafında bulunan boşluğa aramak istediğiniz numarayı girerek alt kısımda ortada bulunan büyük arama butonuna tıklayın karşınıza bir 2 seçenek çıkacaktır. Bu seçeneklerden Ekonomik Görüşme olan seçeneğe tıklayınız ve artık tüm operatörlere özel bedava arama yapabilirsiniz.

Ancak bedava arama yapmak için Dingtone uygulamasında kredi sistemi kullanılır. Yani hesabınızda bulunan kredi toplamına göre arama yapabilirsiniz. Ancak korkmanıza gerek yok kredi almak için para ödemeniz gerekmiyor. Aşağıdaki yöntemler ile bedava kredi alarak bedava arama yapabilirsiniz…

Arama yapabilmek için telefonunuzun internete bağlı olması gerekmektedir. Merak etmeyin siz internet üzerinden arama yaparken karşı tarafa normal arama gidecektir.

Tüm-Operatörlere-Özel-Bedava-Arama-Yapma

Bedava kredi alabilmek için ise Dingtone uygulamasında farklı yöntemler mevcut bir arkadaşınızı veya başkasını bu uygulamaya davet ettiğiniz taktirde her bir kişi için 20 kredi vermektedir. Bundan hariç olarak günlük giriş yaptığınızda, reklamlar izlediğinizde veya sizden istenilen uygulamaları telefonunuza yüklediğiniz taktirde krediler hesabınıza eklenmeye başlar.

4'tl'ye-kol-saati-almak

Sorularınızı yorum yaparak sormaktan çekinmeyin yorumlarınız en kısa sürede cevaplanacaktır. 😉 

İlginizi çekebilir  İnternetiniz olmadan WhatsApp kullanabilirsiniz

“Tüm Operatörlere Özel Bedava Arama Yapma” üzerine 1 yorum

  1. @canann says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.