Samsung S6 Bilinmeyen Özellikleri | WorldNet Bilişim
Kapat

Samsung S6 Bilinmeyen Özellikleri

Anasayfa İnceleme Samsung S6 Bilinmeyen Özellikleri
samsung-galaxy-s6-serisi-icin-guncellemeleri-durdurdu-1522698073

Samsung S6 Bilinmeyen Özellikleri

  1. Ekran görüntüsü için Palm

Çoğu Android akıllı telefonunda, güç düğmesine ve ses tuşuna aynı anda basarak bir ekran görüntüsü yakalayabilirsiniz; ancak, Samsung biraz farklıdır. Ekranı kaydırarak (elinizle başka birinin elini sıkmak zorunda kaldınız, avuç içi değil), bir görüntü yakalayabilirsiniz.

Samsung’unuzda çalışmıyorsa, otomatik olarak ayarlanmayabilir – Ayarlar menüsünde Hareket ve jest kontrollerini bulun.

  1. Kolay mod

S6’da daha büyük bir yazı tipinden veya daha fazla temel düzenden yararlanabileceğinizi düşünüyorsanız, Kolay modu kontrol etmeye değer olabilir. Bunu sağlayarak, S6’yı favori uygulamalarınıza ve rehberinize bırakır ve gerçekten basit bir kullanıcı deneyimi sunar.Etkinleştirmek için ayarlara gidin ve Kolay modunu arayın.

 

  1. Palm sessiz

Hiç kendinizi önemli bir toplantıda buldunuz ve aniden rastgele bir telefon görüşmesi yaptınız mı? Gelen aramayı hızlı bir şekilde kapatmak için, avucunuzu ekranın üzerine getirin veya telefonu ters çevirin, böylece masaüstünde aşağı doğru görüntülenir.

Yine, bu otomatik olarak ayarlanamayabilir, bu nedenle telefonun ayarlarında Hareket ve hareket kontrollerini kontrol edin.

 

  1. Bölünmüş ekran görünümü

Bir seferde sadece bir ekranla çalışmanın sizi geri tuttuğunu görüyor musunuz? S6 ile iki uygulamayı aynı anda kullanabilirsiniz; bu, bölünmüş ekran görünümü ile iki kat daha fazla üretkenlik anlamına gelir. Bunu yapmanın en kolay yolu, görev yöneticisi düğmesini (sol alt) tutmaktır ve daha sonra listeden seçerek birlikte kullanmak için iki uygulamayı seçebileceksiniz.

 

  1. İndirici indirin

Biraz sabırsız mı hissediyorsun? S6, 4G’nizle bir Wi-Fi bağlantısı kurmanıza izin verir, böylece süper hızlı şeyler indirebilirsiniz. Sadece ayarlara, daha fazla bağlantı ayarlarına gidin ve açmak için ‘indirme güçlendiricisine’ dokunun.

 

  1. Akıllı konaklama

Akıllı kalmak, telefonunuzu okumaya devam edip etmediğinizi belirlemek için ön taraftaki kamerayı kullanan oldukça akıllı bir özelliktir. Lens hala meşgul olduğunuzu görebilirse, otomatik ekran kararmasını veya uyku modunu erteler. Ayarlar, Ekran, Akıllı Konaklama’da kontrol edin.

İlginizi çekebilir  Kayıp Veya Çalınan Telefonu Bulmak

 

Önceden sipariş vererek, yeni Samsung Galaxy S6 cep telefonunda ellerinizi ilk kazanan siz olun ve ekleyeceğiniz bir şey varsa, bize bir yorum bırakın.

 

  1. Hızlı başlatma

Kendine hiç söyledin, ‘Keşke kamerada yakalansaydım’? Quick Launch ile S6’nın 20MP kamerasını sadece 0,7 saniyede çekebilirsiniz, böylece en uçsuz anları bile kaçırmayacaksınız.

 

  1. Mini uygulamalar

S6’da çoklu görev yapmanın harika bir yolu mini uygulamaları kullanmaktır. Bir uygulamayı küçültmek için, yalnızca aşağı ölçeklendirilmiş kutunun içine koymak için sağ üst köşeden aşağı doğru kaydırın. Mini uygulama daha sonra yeniden boyutlandırılabilir ve daha fazla şey yapmanıza ve daha fazlasını görmenize yardımcı olmak için mini bir “açık kalma” balonuna dönüştürülebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.