Samsung Galaxy S8 Almak İçin 5 Neden | WorldNet Bilişim
Kapat

Samsung Galaxy S8 Almak İçin 5 Neden

Anasayfa Mobil Samsung Galaxy S8 Almak İçin 5 Neden

Samsung‘un en son çıkarmış olduğu telefonlar arasında olan Samsung Galaxy S8’i  almak için 5 neden‘i bu telefonu almayı düşünen ziyaretçilerimize bir nebze olsun yardımcı olabilmek için paylaşıyoruz.

Suya Karşı Dayanıklı

 samsung-galaxy-s8-almak-için-5-neden-suya-dayanıklı

Samsung Galaxy S8 , IP68 sertifikasına sahip olduğu için toza ve suya karşı dayanıklıdır. Samsung tarafından açıklanan bilgilere göre Galaxy S8 , 1,50 metreye kadar derinlikteki suda 30 dakika boyunca dayanabiliyor. Bu sayede duşa,denize,havuza bu telefon ile rahatça girebilir,ve yağmurlu havalarda doyasıya kullanabilirsiniz.

 

Kablosuz Ve Hızlı Şarj Özelliği

kablosuz-şarj-s8-samsung-özelliği

Samsung Galaxy S8‘de bulunan kablosuz şarj özelliği sayesinde telefonunuza bir kablosuz şarj standı alarak telefonu kablosuz bir şekilde şarj edebilirsiniz. Bu stand hem pad, hem de stand işlevi görebiliyor.Telefonunuzu sadece standın üzerine bırakarak şarj olmasını sağlıyorsunuz ve isterseniz de standı dik veya yatay bir şekilde ayarlayabiliyorsunuz. Ayrıca Galaxy S8, hem kablolu şarjda hem de kablosuz şarjda hızlı şarj özelliğini kullanarak telefonunuzun normalden daha hızlı şarj edilmesine olanak sağlıyor.

 

İris (Göz) Tarama Teknolojisi

samsung-galaxy-s8-iris-göz-tarama

Günümüzde telefonlarda en popüler güvenlik olarak parmak izi okuyucusu kullanılmaktaydı. Ancak Samsung burada yeni bir güvenlik sistemlerinden olan iris(göz) tarayıcısını , çıkarmış olduğu Galaxy S8 modelinde tüm kullanıcılarına  sundu. Parmak izi okuyucusu teknolojisinde telefon parmağınızdaki izleri okuyarak açılırken Galaxy 8‘in ön kısmında bulunan iris(göz) tarayıcısı ile artık telefon gözlerinizi okuyarak açılabiliyor. Ve en şaşırtıcı noktalardan birisi de bu işlemi saniyeler içerisinde yapabiliyor olması. Ayrıca Samsung , hem parmak izi okuycusu hem de iris(göz) tarayıcısını Galaxy S8 modelinde hali hazırda bulunduruyor. İsteğinize bağlı olarak  parmak izi okuyucusunu kullanabilir isterseniz de iris (göz) tarayıcısını kullanabilirsiniz.

 

Kamera Performansı

galaxy-s8-kamera-özellik-worldnet-bilişim

Samsung Galaxy S8‘in özelliklerine bakıldığında ön tarafta F/1,7 ve 8MP değerinde bir selfie kamerası , arka tarafta ise F1.7 ve 12MP değerinde bir ana kamera bulunuyor. Ayrıca Galaxy S84K 30 Fps  video ve düşük ışıkta yüksek kalitede fotoğraf çekebiliyor. Samsung burada Galaxy S7 nin kamerasını biraz daha geliştirerek gerçekten mükemmel sonuçlara imza atıyor ki bu kameranın açılış ve fotoğraf çekim hızı saniyeler içerisinde gerçekleşiyor. Kısaca şunu söylemeliyiz ki Samsung , Galaxy S8 modelinin kamera performansında birçok kişiyi olumlu yönde etkilemiş.

İlginizi çekebilir  Telefonun IMEI Numarası Nasıl Öğrenilir ?

 

Etkileyici Tasarım

Samsung-Galaxy-S8-tasarım-etkileyici-worldnet-bilişim

Genelde herkesin telefon alırken de göz önünde bulundurduğu etkenlerden biri de tasarımdır. Samsung, Galaxy S8 Modeline tasarım konusunda iyi iş çıkardığını söyleyebiliriz ki Samsung , Galaxy S8‘de çerçeveyi inceltilerek ve ortada bulunan home butonunu gizleyerek normal boyut büyük ekran olarak %83,6 ekran-gövde oranını yakalamış. Ayrıca telefonun kenarlarının oval ve kıvrımlı olması telefona ayrı bir hava katarak ele daha iyi oturması sağlanmış. Telefonun arka ve ön yüzeyi ise pürüzsüz ve Gorilla Glass 5 ile kaplanarak kaliteli bir dokunma hissiyatı verilmiş olduğundan dolayı telefonu büyük bir zevkle kullanacaksınız.

SİZ DE BU TELEFON HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZİ YORUM YAPARAK TELEFONU ALMAK İSTEYENLERE YARDIMCI OLABİLİRSİNİZ…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.