Samsung Düşük Fiyatlı Telefonlar İçin Kolları Sıvadı | WorldNet Bilişim
Kapat

Samsung Düşük Fiyatlı Telefonlar İçin Kolları Sıvadı

Anasayfa Haberler Samsung Düşük Fiyatlı Telefonlar İçin Kolları Sıvadı

Teknoloji devi Samsung ilerleyen zamanlarda iyi donanımlı ve uygun fiyatlı telefonların üretimine başlayacak. Özellikle herkes için teknoloji sözüyle yola çıkan firma, durumu iyi olmayan kişilerin bile gelişmiş özellikleri olan bir telefona sahip olmasını amaçlıyor.

Bütçe Dostu Çift Kameralı Akıllı Telefonlar Geliyor !

Geçtiğimiz yıl akıllı telefon üreticileri arasındaki en büyük rekabet unsurundan biri çift kameraydı. Özellikle amiral gemi olarak kabul edilen cep telefonlarının kamera açısından oldukça üstün özelliklere sahip olduğunu görmüştük. Düşük ışıkta bile memnun edici fotoğraflar çekmenize neden olan bu telefonlar günümüzde daha iyi bir hale getirildi.

 

samsung-uygun-fiyat-akıll-telefon

Samsung yetkilileri artık kullanıcıların iyi fotoğraf çekmek istediğini ve bunun için yüksek fiyatlı telefonlar almak istemediğini belirtti. Kullanıcıların bu isteklerine önem verdiklerini belirten yetkililer çok sayıda bu tarz modelin yakında raflarda görülebileceğini açıkladı. Yani ileriki zamanlarda telefon için ayırdığınız bütçe az olsa bile, çok iyi fotoğraf çeken bir telefona sahip olmanız mümkün olacak.

Öte yandan Samsung tarafından belirlenen sürprizler sadece bununla sınırlı değil. Mobil deneyimini en üst seviyeye çıkarmayı amaçlayan firma düşük segment telefonlarda bile performans iyileştirmesi yapacak. İnternet ve kamera deneyimi açısından oldukça memnun bırakacak bu modeller, düşük segment telefonların kalitesiz olduğu algısını yok edecek gibi gözüküyor. Bazı telefon modellerinin bu yıl görücüye çıkması planlanıyor. Firmanın bu hamlesinin diğer telefon üreticilerine yansıyıp yansımayacağını ise zaman gösterecek.

İlginizi çekebilir  Elon Musk'ın Uzaya Otomobil Gönderme Anı (Video)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.