Pubg Mobile Nedir?WorldNet Bilişim | WorldNet Bilişim
Kapat

Pubg Mobile Nedir?

Anasayfa Mobil Pubg Mobile Nedir?

Pubg Mobile Nedir?

PlayerUnknown’s Battlegrounds son dönemlerin en popüler oyunlarındandır.
Oyunun kurucuları Pubg’n mobil sürümünün çıktığını tüm dünyaya duyurmuşlardır. Pubg Mobil tıpkı PC ve Xbox One’da olduğu gibi mobilde de İos ve Android kullanıcılarına sunuldu.
Genel olarak PlayerUnknown’s Battlegrounds 100 kullanıcının 8×8 km’lik bir haritada hayatta kalma mücadelesini konu almaktadır.
Bizlere ilk olarak 2017 yılında sunulan Pubg içeriğinde bir adada kendi çabalarıyla silah ve donanım bulup hayatta kalan takımların çabalarını anlatmaktadır.
Bunun yanı sıra Pubg Mobile yeni sürümüyle bizlere harika sosyalleşecek ve oyunu daha keyifli hale getirecek imkânlar sunmaktadır. Yerel ve hızlı takım kurma özelliğiyle yakındaki kullanıcılarla takım oluşturabilmektedirler.
Tencent tarafından yayınlanan PUBG Mobile bizlere daha kolay imkân sunabilmek için geliştirdiği yeni güncellemelerin yanı sıra biz Türk kullanıcılar için dil seçeneğini geliştirmiş ve oyunu Türkçe olarak bizlere sunmaktadır aynı zamanda dilimiz dışında; Almanca, Rusça, Portekizce, Fransızca, İspanyolca, Endonezce, Mandarin ve Thai dillerini de desteklemeye başlamıştır.

Pubg Mobile Nasıl İndirilir?

Oyunun resmi sürümü hem İOS  hem de Android kullanıcıları için resmi olarak Avrupa’ya gelmiştir. App Store ve Google Play’den indirmek için erişim hakkı verilmektedir. Oyunun kurucusu Çinli bir yönetici olduğundan oyunu indirmek için Çin App Store hesabı açmanız şart koşulmuştur. Bunun içinde her şeyin sahtesi olduğu gibi sahte bir Çin hesabı açarak mobile üzerinden gerek İOS gerekse ANDROİD için indirebilirsiniz. Tabi Android için bir şart daha var ki oyunu aktif edebilmeniz için QQ veya WeChat uygulamasında da hesabınız olması gerekmektedir. Yine aynı zamanda en az 2GB RAM’A sahip olan bir cihaza sahip olmanızı öneren oyun kurucusu Google Play listelemelerine göre 500’den fazla Android cihazını desteklemektedir.

 Pubg Mobile Farkı Nedir?

Bilgisayar platformlarının aksine PUBG’yi mobil üzerinden oynayan kullanıcılar  daha yüksek kazanma oranına sahip olmaktadır.
PUBG’yi mobil platformdan oynamaya başladığınızda diğerlerinden farklı olarak sizlere eğitime katılma seçeneği sunmaktadır. Burada kullanıcılarla savaş yaparak paraşüt açmak, donanım toplamak ve yenilik yapmak gibi şeylerin eğitimini vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.