PTT Messenger Nedir ? Nasıl İndirilir? | WorldNet Bilişim
Kapat

PTT Messenger Nedir ? Nasıl İndirilir?

Anasayfa Android PTT Messenger Nedir ? Nasıl İndirilir?

PTT Messenger ,geçtiğimiz günlerde yerli Whatsapp olarak kullanıcılara tanıtılmıştı. Duyurulduğu andan itibaren en çok konuşulanlar arasında olan uygulama şimdiden merak edilmeye başlandı. Özellikle kullanıcılar PTT Messenger nasıl indirilir ? , PTT Messenger nasıl kullanılır ? gibi soruları çok fazla sormaya başladı. İşte bu yazımızda bunlara yönelik bir cevap vermeye çalışacağız.

PTT Messenger Nedir?

Uygulama yüzde yüz yerli iletişim uygulaması olarak ön plana çıkıyor. Bir nevi Whatsapp uygulamasının bir türü diyebiliriz. Öncelikle bu iletişim uygulaması kamu kurumları tarafından kullanılmaya başlanacak. Daha sonra ise tüm vatandaşların kullanımına açılmış olacak. Özellikle uygulama geliştiricileri PTT Messenger’in Whatsapp’tan daha güvenli bir sistem olduğunu belirtiyor. Whatsapp’ın taşıdığı güvenlik sorunları ise uygulama geliştiricilerine göre hiçbir zaman PTT Messenger’da yer almayacak.

Özellikleri

  • Gelişmiş teknolojinin yardımıyla güvenlik sorunlarına imkan vermeden üretilmiştir.
  • Çok fonksiyonlu bir mesajlaşma uygulamasıdır.
  • Görüntülü konuşma özelliği sayesinde sorunsuz bir görüşme sağlanabilir.
  • Güncellenmeye ve yeniliğe müsait bir yapıda tasarlanmıştır.
  • Kolay ve hızlı iletişim yollarından birini ortaya çıkarmak için üretilmiştir.
  • Her platformdan çok rahat bir şekilde ulaşılabilir yapısı vardır.

PTT Messenger Nasıl İndirilir?

Şuanda App store ve Google Play Store’da bu uygulama bulunmuyor. Ama kullanıcıların denemesi için ilk sürüm site üzerinden yayınlanmış durumdadır. Dileyen kullanıcılar PTT Messenger resmi sitesi üzerinden uygulamayı indirebilirler. Bunun için indirme linki üzerinden ilk sürümü cihaza indirebilirler. Tıpkı bir uygulama yüklermiş gibi birkaç saniye içinde cihazınıza yükleyebileceğiniz bir uygulama olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.