LG V35 ThinQ İncelemesiWorldNet Bilişim | WorldNet Bilişim
Kapat

LG V35 ThinQ İncelemesi

Anasayfa İnceleme LG V35 ThinQ İncelemesi
lg-v35-thinq-modelini-gorucuye-cikardi-iste-cihaza-ait-tum-detaylar-1527699210

LG V35 ThinQ İncelemesi

LG V35 ThinQ, tam olarak LG V30 gibi görünen bir telefon olan LG V30S ThinQ modeline benziyor. Evet, aynı telefon, ama biraz farklı ve LG V30S ThinQ’nun LG V30’a olduğu gibi. LG’nin V serisi telefonlarının biraz dağıldığını görmek çok kolay.

Bu, umduğunu düşündüğünüz kapsamlı bir revizyon olmasa da, neredeyse kartın tamamında yenilenmiş özelliklerle bir telefonda geliştirerek öne çıkıyor. Kameralar daha iyi görünüyor ve birkaç değişime isim vermek için 6GB RAM ile Snapdragon 845’i barındırıyor.

Bu, dünya çapında son zamanlarda piyasaya sürülen LG G7 ThinQ için ne anlama geliyor? LG şimdi de bir karışıklık yaptı, çünkü bir LG telefonunda en iyi, en yeni özellikleri istiyorsanız, bunları şimdi sadece V35 ThinQ’da bulacaksınız.

G7 ThinQ için büyük bir itici güç olduğu düşünüldüğünde, bu telefonun sürümünün zamanlaması daha garip olamazdı. Yakında bu telefonu son inceleme için sınava sokacağız, ancak ilk gösterim sayısı ne kadar olursa olsun, üç kez geri dönüştürülmüş bir tasarım hakkında ne hissederseniz edin, geçen senelere mükemmel bir şekilde daha fazla güç kazandırabilirsiniz bu telefonda.

LG V35 ThinQ Fiyatı ve Piyasaya Çıkış Tarihi

Bildiğimiz kadarıyla, LG V35, ABD’ye özgü olacak ve Türkiye’ye özel bir şirket aracılığıyla gelecek. Fiyat mı arıyorsunuz? 30 ay boyunca ayda 30 dolara telefon sunacak ve bu rakam 900 dolar civarında olacak. Türkiye fiyatları henüz bilinmiyor.

Yüzeyde, LG V30’un Eylül 2017’de piyasaya sürüldüğünden bu telefonun tasarımı hiç değişmedi. Hala camdan yapılmış bir tasarıma sahip olursunuz ve elementlere karşı IP68 koruması var.

Boyutlar, V30 ile tamamen aynıdır, yani satın aldığınız herhangi bir LG V30 kılıfı bunun üzerinde direkt olarak olacaktır.

G7 ThinQ’dan farklı olarak LG, sol tarafında bir Google Asistan donanım anahtarı ya da sağda bir güç düğmesi bulunmuyor.

Neyse ki, bu iyi bir şey, ama alışması biraz zaman alabilir. Bir güç düğmesi olarak ikiye katlanan, arkaya monte edilen parmak izi sensörü hakkında ne söyleyeceğinizi söyleyiniz, ancak V35 ThinQ, V-serisi geleneğini, ses dağıtımını büyük ölçüde geliştiren bir Quad DAC ile güçlendirilmiş bir 3,5 mm kulaklık jakı dâhil ederek tutar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.