İnstagram'da Son Görülme Nasıl Kapatılır ? | WorldNet Bilişim
Kapat

İnstagram’da Son Görülme Nasıl Kapatılır ?

Anasayfa Mobil İnstagram’da Son Görülme Nasıl Kapatılır ?
instagram-son-görülme-nasıl-kapatılır

Popüler sosyal medya platformları arasında yer alan İnstagram, bünyesine tıpkı Facebook’da da olduğu gibi son görülme özelliğini eklemiş durumda. Ancak son görülme zamanınızın takipçileriniz tarafından  görünmesini istemiyorsanız. Son görülme özelliğini aktif durumdan pasif duruma getirerek kapatmanız gerekmektedir.  Eğer son görülme özelliği kapatma hakkında bir fikriniz yok ise, aşağıdaki anlatımdan faydalanarak Son görülme nasıl kapatılır ? öğrenebilirsiniz.instagram-son-görülme-nasıl-kapatılır-1

İnstagram profilinize giriş yaparak sağ üst kısımda ve dik konumda bulunan 3 nokta şeklindeki ikona tıklayarak, instagram ayarlarınızın bulunduğu panele geçiş sağlayın.

 


 

instagram-son-görülme-kapatma

İnstagram ayarlar panelinizde bulunan seçenekler arasından  “hareket durumunu göster” kısmının üzerine gelerek, sağ tarafta bulunan buton mavi renkte ise son görülme özelliğiniz açık, yani takipçilerinize, en son hangi zamanda aktif olduğunuz gösteriliyor anlamın gelmektedir. Son görülmenizi kapatmak için ise, mavi renkte bulunan butonun üzerine bir kere dokunun ve buton gri renge büründüğü taktirde artık takipçileriniz sizin en son ne zaman aktif olduğunuzu göremeyecektir. Kısaca son görülme özelliğini kapatmış olacaksınız.

 

Eğer “hareket durumunu göster”seçeneği sizde görünmüyor ise İnstagram uygulamanızı güncellemeniz gerekmektedir.

 

sms-mesajlarının-sonundaki-kodlar-ne-işe-yarıyor
İlginizi çekebilir  Android'de Uygulama İzinlerini Yönetme

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.