İnstagram Hikayelerine Gizlice Nasıl Bakılır ? | WorldNet Bilişim
Kapat

İnstagram Hikayelerine Gizlice Nasıl Bakılır ?

Anasayfa Sosyal Medya İnstagram Hikayelerine Gizlice Nasıl Bakılır ?
instagram-hikayelerine-gizlice-nasıl-bakılır

İnstagram‘da takip etmiş olduğunuz kişilerin hikayelerine o sizin hikayeye baktığınızı görmeden, gizlice nasıl bakılır ? 

Daha önceki zamanlarda instagram da paylaşılan hikayeleri sadece telefon,tablet vb. mobil cihazlarınız dan görebilirken instagram, bir kaç gün öncesinde web sitesinde yeni bir güncelleme yaparak, hikayeleri web sitesi üzerinden görünebilir hale getirdi ve bu güncellemeden sonra aşağıda anlatmış olduğumuz yöntem ile takip ettiğiniz kişilerin hikayelerine gizlice bakabilmeniz mümkün oluyor. Dilerseniz anlatıma geçelim 😉

instagram-hikayelerine-gizlice-nasıl-bakılır-2

Aşağıda bulunan eklentiye git butonuna tıklayın. Ardından instagram hikayelerine gizlice bakmak için gerekli olan Chrome IG Story eklentisini sağ üstte bulunan Crome’a Ekle butonuna tıklayarak tarayıcınıza kurun.

Eklentiye Git

 


 

instagram-hikayelerine-gizlice-nasıl-bakılır-

Google Chrome tarayıcınızdan instagram.com web sitesine giriş yaparak kendi hesabınıza giriş yapın. Sağ tarafta bulunan bölümde instagram hesabınızda takip etmiş olduğunuz kişilerin, paylaşmış olduğu hikayeler yer almaktadır. Yüklemiş olduğunuz Chrome IG Story eklentisi ile birlikte hikaye kısmında bir kaç ikon görünmektedir. Kendi kullanıcı adınızın sağ tarafında bulunan siyah göz işaretine tıkladığınızda göz ikonu, üzerine çizgi çekilmiş bir göz halini aldığında artık hikayelere gizlice bakmaya hazırsınız demektir. Aynı ikona tekrar tıkladığınızda, gözün üzerindeki çizgi kalktığı taktirde hikayelerde tekrar görünür olursunuz.

Web sitesi yardımıyla da yapabilirsiniz

stories

İlk önce bilgisayar ya da telefonunuzun tarayıcısından www.storieswatch.com adresine giriş yapın. Sonrasında karşınıza gelen arama kutusuna Instagram hikayesine gizlice bakmak istediğiniz kişinin kullanıcı adını yazıp arayın. Gelen sonuçlardan uygun profili seçip tıklayın. Kullanıcı son 24 saatte Instagram hikayesi paylaştıysa bunu sondan ilke doğru yayınlanma saatleri ile birlikte görebilirsiniz. Stories Watch sitesi oldukça güvenli ve kullanıcı dostu Instagram hikayelerini gizli izleme özelliği ile dikkat çekmektedir.

İPUCU ;

Hikayelerin sağ kısımlarında bulunan indirme ikonuna tıklayarak hikayeyi paylaşan kişinin 24 saat içerisinde paylaşmış olduğu tüm hikayeleri bilgisayarınıza .rar dosyası olarak indirebilirsiniz.

instagram-profil-fotoğrafını-görme
İlginizi çekebilir  Arkadaşlarınıza Hacker Numarası Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.