İnstagram Hikaye İndirme | WorldNet Bilişim
Kapat

İnstagram Hikaye İndirme

Anasayfa Sosyal Medya İnstagram Hikaye İndirme
İnstagram Hikaye İndirme

İnstagram‘da takip etmiş olduğunuz kişilerin paylaşmış olduğu hikaye ve videoları telefonunuza nasıl indirebileceğinizi bu makalemizde siz değerli ziyaretçilerimiz ile paylaştık.

 

instagram-hikaye-indirme-2

Aşağıda bulunan uygulamaya git butonuna tıklayarak veya telefonunuzda bulunan Google Play Store uygulamasına giriş yaparak üst kısımda bulunan arama kısmına “Story Saver” Yazarak uygulamayı telefonunuza indirin.

Uygulamaya Git

 


 

instagram-hikaye-indirme-4Uygulama yüklendikten sonra Story Saver uygulamasına giriş yaparak alt kısımda bulunan “Sign in with instagram ” butonuna tıklayın. Karşınıza tıpkı instagram hesabınıza giriş yaparken kullanmış olduğunuz panel benzeri bir panel çıkacaktır. Aynı instagram hesabınıza giriş yaparmış gibi sizden istenilen bilgileri boşluklara girerek hesabınıza giriş yapın.

 


 

instagram-hikaye-indirme

Karşınıza instagram hesabınızda takip ettiğiniz kişilerden, hikaye paylaşımında bulunan kişiler listelenecektir.  İndirmek istediğiniz hikayeyi onlarca hikaye arasından aramak yerine sağ üst kısımdaki büyüteç yani arama kısmına tıklayın. Ardından hikayesini indirmek istediğiniz kişinin kullanıcı adını bu kısıma yazarak arayın.

Özel hayatın gizliliğince yukarıdaki fotoğrafta profil resimleri ve kullanıcı adları sansürlenmiştir.

 


 

instagram-hikaye-indirme-1

Karşınıza arama kısmında aratmış olduğunuz kullanıcının paylaşmış olduğu hikayesi çıkacaktır. Buradan indirmek istediğiniz hikayenin üzerine dokunarak save seçeneğine tıkladığınız anda, Hikaye telefonunuza indirilecektir.

Web sitesi yardımıyla da yapabilirsiniz

Instagram hikayelerini telefonunuza ya da PC’ye indirmek için muhteşem bir web sitesiyle sizi tanıştırıyoruz. Stories Watch isimli web sitesi ile telefonunuza ya da bilgisayarınıza Instagram hikayelerini kolayca indirebilirsiniz. Video ya da fotoğraf formatındaki hikayeleri hızlıca indirebilirsiniz.

stories

Instagram hikayelerini indirmek için www.storieswatch.com sitesine giriş yapın. Sayfanın orta kısmında bulunan arama menüsüne Instagram hikayesini indirmek istediğiniz kişinin adını yazıp arayın. Gelen sonuçlardan Instagram proline tıklayın ve kişinin paylaştığı son hikayelere göz atın. Beğendiğiniz ve indirmek istediğiniz hikayenin sağ alt köşesinde bulunan Download tuşuna basarak Instagram hikayesini cihazınıza indirin.

İlginizi çekebilir  Uzaktan Facebook Hesabından Çıkış Yapma

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.