HTC U12 Plus Alınabilir Telefon Mu? | WorldNet Bilişim
Kapat

HTC U12 Plus Alınabilir Telefon Mu?

Anasayfa Haberler HTC U12 Plus Alınabilir Telefon Mu?
HTC-U12-Plus-740x437

HTC U12 Plus İncelemesi

HTC U12 Plus, 23 Mayıs’ta piyasaya sürüldü. HTC, Avustralya için kullanılabilirlik veya fiyatlandırma ayrıntılarını doğrulayamasa da, en son telefonunun tüm dünyayı etkilediğini doğruladı.

ABD’de U12 Plus’ı Amazon veya HTC’nin kendi web sitesinden satın alabilirsiniz. HTC, ABD taşıyıcılarının AT&T, Verizon ve T-Mobile’ı desteklediğini doğruladı. Ne yazık ki, Sprint kullanıcıları bu konuda beklemek zorunda kalacaklar.ABD dışında, şu anda HTC.com’un bir tane satın alınabileceği görünüyor.

Fiyatlandırma açısından HTC 799 $ (699 £) tutarında bir etiketle oldukça yükseliyor. Telefonumuzun tam incelememizde buna değip değmeyeceğini görmek zorundayız, ancak OnePlus 6 gibi daha az özellikli rakip özellikli birkaç telefon var.

HTC U12 Plus’a giden sızıntılara dikkat ediyorsanız, doğrulananın spekülasyonla neredeyse mükemmel şekilde eşleştiğini fark edeceksiniz.HTC’nin 2018 amiral gemisi, 156,6 x 73,9 x 8,7-9,7 mm boyutlarında ve 188 gram ağırlığında. Geçen yılki HTC U11 ile karşılaştırıldığında, bu daha uzun, biraz daha kalın ve daha ağır, ama biraz daha az geniş.

Bağlantı noktaları ve düğme düzenleri açısından, değişecek gibi görünen bir sürü şey yok – yani telefonu elinizde tutana kadar. Düğmeler aslında düğmeler değil, dokunsal tahrikli sensörler. Onlara bastığınızda ve titreşiyorlar.

HTC’nin “Sıvı Yüzey” tasarımı, birkaç yeni renk seçeneği ile bir adım daha atlıyor. Telefonun piyasaya sürüleceği her bölgede her renk mevcut değil, ancak Flame Red, Ceramic Black ve Translucent Blue var ki HTC en zorunu bu modele taşıyor.

Kameralardan başlayarak, HTC, optikler üzerinde gerçekten iki katına çıktı. Arkada ekstra bir lens takılmış durumda, şimdi f / 1.75 ve telefotoyu 2x optik zoom ve f / 2,6 diyafram açıklığı ile işleyen bir 16MP objektife sahip özel bir 12MP UltraPixel 4 objektifi var.

Hem OIS hem de EIS fotoğraf ve video için kullanılıyor, bu nedenle teoride, kamera rulonuzda görüntülenen bulanık içerik görmezsiniz. Ek olarak, HTC’nin kamera yazılımı gerçek zamanlı olarak alan derinliğini ayarlamanıza, kamera hedef alırken veya post prodüksiyonda olmasına izin verir.

Öne doğru hareket eden HTC, sunduğu teklifleri iki katına çıkardı ve f / 2,0 diyafram açıklığıyla 84 derecelik bir görüş açısı sunan iki 8MP kamerada yükselme gerçekleştirdi. Arkada olduğu gibi aynı bokeh efektlerine de tabi olacaksınız, ama burada OIS veya EIS yok.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.