GTA 6 Ne Zaman Çıkıyor? | WorldNet Bilişim
Kapat

GTA 6 Ne Zaman Çıkıyor?

Anasayfa Haberler GTA 6 Ne Zaman Çıkıyor?

Büyük bir kitle GTA 6’nın ne zaman çıkacağını büyük bir merakla bekliyordu. Özellikle eski oyunun üzerinden bayağı bir süre geçmesinden sonra GTA 6 ne zaman çıkıyor soruları daha fazla yankılanmaya başladı. Sorulara ilişkin cevapları yanıtlayan analist Michael Pachter milyonların merakını gidermiş oldu.

Bekleyiş Uzun Sürecek

GTA severlerin merakını giderecek açıklamalarda bulunan Patcher, oyun severleri üzecek haberler verdi. Zira Patcher yeni oyunun uzun bir zaman sonra geleceğinden bahsediyordu. En son çıkan GTA, 2013 yılında oyun severlerle buluşurken yeni oyunun geliştirilmesinin biraz zaman alacağını söyledi. Oyuncular için en iyisinin hazırlanmaya çalışıldığını söyleyen uzmanlar, bu nedenle oyuncuların acele etmeden bir süre boyunca beklemesi gerektiğini belirtti.

GTA 6 Yayınlanma Tarihi

Rockstar Games’in en çok tercih edilen oyunlarından biri GTA serisi olarak biliniyor. Pek çok insan oyun hakkındaki haberleri merak ediyor. Firmanın bundan sonraki hedefi ise oyunu geliştirmek üzerine kurulu olacak. 2020 yılında tanıtımlarına başlanacak olan oyunun 2021 yılının ortasında yayınlanması bekleniyor. Tabi bu tarihler kesin olarak onaylanmış değil. Bir ihtimal olarak oyunun yayınlanma tarihi 2022 yılını da bulabilir.

Yani uzun zaman boyunca oyuncular GTA 5’i oynamak zorunda kalacak. Rockstar Games’in bu yılki planları arasında ise Red Dead Redemption 2 var. Bu nedenle oyunların yayınlanma süresinde gecikmeler yaşanmış olacak. Yani bir süre daha GTA 6 ile ilgili umutlanmamak gerekiyor. En iyimser tahminler ise oyunun 2021 yılında çıkacağını gösteriyor.

İlginizi çekebilir  Alexa Nedir, Ne İşe Yarar ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.