Gmail İmza Ekleme Nasıl Yapılır ? | WorldNet Bilişim
Kapat

Gmail İmza Ekleme Nasıl Yapılır ?

Anasayfa Android Gmail İmza Ekleme Nasıl Yapılır ?

Gmail hesaplarınızda imza kullanarak, her mail gönderme işleminizde karşı tarafa kişisel bilgilerinizi ve hangi yollarla sizinle iletişime geçebileceklerini bildirebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz. Gmail hesabınıza imza ekleme işlemi nasıl yapılır ? sizin için aşağıda adım adım anlattık.

 

gmail-imza-nasıl-eklenir-3

Gmail imza eklemek için, kullanmış olduğunuz bilgisayar üzerinden mail adresinize giriş yapın ve sağ kısımdaki  çark ikonuna tıklayarak ayarlar kısımına tıklayın.

 


 

gmail-imza-nasıl-eklenir-2

Karşınıza Gmail ayarlarınızı yönetebileceğiniz  bir kısım ayar çıkacaktır. Sayfayı yukarıya doğru kaydırarak, ayarlar arasından imza kısmını bulun ve imza yok seçeneği yerine imza yok seçeneğinin altında bulunan kutucuğu seçerek açılan boşluğa kişisel veya kurumsal imzanızı girin ve sayfanın en altında bulunan değişiklikleri kaydet butonuna tıklayarak imza ekleme işleminizi başarıyla tamamlamış olacaksınız.Mobil’den İmza Ekleme

Gmail imza ekleme işlemini telefonunuzun’dan veya herhangi bir mobil cihazdan gerçekleştirmek istiyorsanız aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz.

 

 

gmail-imza-nasıl-eklenir-5

Mobil cihazınız üzerinden Gmail uygulamasını kullanarak mail adresinize giriş yapın. Daha sonra sol üstte bulunan alt alta 3 çizgi şeklindeki ikona dokunarak açılan panelden ayarlar seçeneğine tıklayın.

Telefonunuzda Gmail uygulaması yüklü değil ise, Google Play Store Veya App Store’dan ücretsiz olarak indirebileceğiniz gibi makalenin sonunda yer alan seçeneklerden de indirebilirmeniz mümkün.

 

gmail-imza-nasıl-eklenir-4

Daha sonra imzanızı eklemek istediğiniz mail adresini seçerek önünüze listelenen ayarlardan imza seçeneğine dokunarak imzanızı ekleyin ve tamam’a dokunun. Bu sayede mail imzanızı mailinize eklemiş olacaksınız.

Gmail | Google Play Store Gmail | App Store
İlginizi çekebilir  Google Webmaster Tools Site Ekleme

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.