Fatih İnternet Engeli Kaldırma 2017 ! | WorldNet Bilişim
Kapat

Fatih İnternet Engeli Kaldırma 2017 !

Anasayfa Android Fatih İnternet Engeli Kaldırma 2017 !

Okullarda bulunan Fatih ağının internet erişim engeli bulunmakta bu yüzden bazı sitelere erişime izin verilmiyor. Fatih ağı ile internette dilediğiniz gibi, tüm sosyal medya platformlarında ve web sitelerinde dolaşabilmeniz için ne yapmanız gerektiğini hazırsanız gelin birlikte görelim 😉

 

fatih-İnternet engeli kaldırma 2017 !-worldne-bilisim

 Google Play Store‘dan veya sayfanın en altında bulunan butondan Hotspot Shield uygulamasını telefonunuza yükleyerek uygulamaya girin. Ardından karşınıza bir uyarı çıkacaktır. Bu uyarıda ise uygulama sizden kullanım için izin istiyor ve programın çalışabilmesi için de bu izni uygulamaya vermek zorundasınız. İzini vermek için ise anladım butonuna tıklayarak açılan panelden Hotspot Shield uygulamasının üzerine tıklayın ve hemen ardından kullanım erişimine izin ver seçeneğini aktif ettikten sonra uygulama sizi ana sayfasına yönlendirecektir.

Sadece bir kerelik uygulamayı indirmek için bir yerlerden internet bulmanız gerekmekte. Bunun için arkadaşlarınızdan internet kullanımı için izin isteyerek arkadaşlarınızın interneti’nden uygulamayı indirebilir veya kendi internetiniz ile uygulamayı indirip kurabilirsiniz.



fatih-İnternet engeli kaldırma 2017 !

Fatih ağına bağlandıktan sonra ortada bulunan Başlat butonuna tıklayın. Bu kısımda uygulamanın bağlanabilmesi için lütfen bekleyin. Ekranda, her iki tarafta da bulunan Kilobaytlar ve sürenin ilerlediğini gördüğünüz taktirde bağlanmış oluyorsunuz. uygulamadan çıkış yapın ve artık Fatih internet engeli olmaksızın istediğiniz sosyal medya sitelerine, uygulamalara,oyunlara kısacası normal internetiniz de girebildiğiniz tüm yerlere ulaşım sağlayabilirsiniz.

Fatih Wi-Fi şifresi : !1qaz2WSX3edc4RFV%56

Sorularınızı yorum yaparak sorduğunuz taktirde, tüm sorularınız en kısa süre içerisinde cevaplanacaktır. 

Hotspot Shield Vpn Uygulamasına Git

 

GÜNCELLEME

Dikkat : YENİ İNTERNET YÖNTEMİ PAYLAŞILDI ALTTAKİ MAKALEDEN YARDIM ALABİLİRSİNİZ.

fatih-internet-engeli-kaldırma

“Fatih İnternet Engeli Kaldırma 2017 !” üzerine 19 yorum

 1. Ali Osman Mert Durgun says:
 2. alimusa says:
  • ONUR says:
  • ONUR says:
  • UMUT says:
 3. Orhan says:
  • ONUR says:
  • ONUR says:
 4. Dudu says:
 5. ayşe says:
 6. Ali says:
 7. Ali says:
  • Admin says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.