Facebook'a Sosyal Medya Adresleri Ekleme | WorldNet Bilişim
Kapat

Facebook’a Sosyal Medya Adresleri Ekleme

Anasayfa Sosyal Medya Facebook’a Sosyal Medya Adresleri Ekleme

Kullanmış olduğunuz Facebook hesabınızın profiline sosyal medya adresleri ekleyerek arkadaşlarınıza diğer sosyal medya adreslerinizi de bildirin.

Facebook'a Sosyal Medya Adresleri Ekleme

Facebook profilinizin ana sayfasına girerek üstteki menüden “hakkında” kısmına tıklayın. Ardından sol taraftaki menüden iletişim bilgileri ve temel bilgiler‘e Tıklayın. Daha sonra “internet siteleri ve sosyal bağlantılar” başlığı altında yer alan Sosyal bağlantı ekle seçeneğine tıklayın.

 

Facebook'a Sosyal Medya Adresleri Ekleme

Ortada bulunan boşluğun sağ tarafındaki butona tıklayarak eklemek istediğiniz sosyal medya platformu seçin ve sosyal bağlantılar kısmının yanında bulunan boşluğa seçmiş olduğunuz sosyal medya platformunda kullandığınız kullanıcı adınızı yazın. Sol alt kısımdan herkese açık seçeneğini seçerek değişiklikleri kaydet butonuna tıklayın.

Facebook profilinize birden fazla sosyal medya adresinizi eklemek istiyorsanız Başka bir sosyal bağlantı ekle seçeneğine tıklayarak aynı işlemleri uygulayabilirsiniz.

 

Facebook'a Sosyal Medya Adresleri Ekleme

Facebook’a sosyal medya adreslerinizi eklemiş bulunuyorsunuz. İşlem başarı ile tamamlandığında Facebook profilinizde sosyal medya adresleriniz yukarıdaki görsel deki gibi gösterilecektir.

Eğer Profilinize sosyal medya adreslerini eklerken herkese açık seçeneğinden hariç başka bir seçenek seçerseniz sosyal medya adresleriniz profilinizde gözükmez.

 

 

İlginizi çekebilir  Facebook Sayfasına Yönetici Atama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.