Facebook Arkadaş Listesini Gizleme | WorldNet Bilişim
Kapat

Facebook Arkadaş Listesini Gizleme

Anasayfa Sosyal Medya Facebook Arkadaş Listesini Gizleme
facebook-wallpapers-19

Dünya’da 1 milyardan fazla kitleye sahip olan en büyük sosyal medya uygulaması Facebook gizliliğinize ve güvenliğinize oldukça önem veren bir platform. Facebook tarafından size seçenek olarak sunulan özelliklerden birisi de birisi de arkadaş listesini gizleme özelliği dir. Bu özellik sayesin de arkadaşlarınızı sizden başka kimse göremeyecek ya da yapacağınız ayarlamaya göre sadece arkadaşlarınız veya özel olarak seçtiğiniz kişiler görebilecek.

 


Öncelikle sağ üst tarafta bulunan ok işaretine tıklayıp ‘ayarlar‘ butonuna basın. Açılan pencere de karşınıza gelen ekrandan sol taraftan ‘gizlilik‘ butonuna tıklayın .
Daha sonra önünüze gizlilik ayarları paneli cıkacaktır, buradan İnsanlar seni nasıl bulabilir ve seninle iletişim kurabilir ? adlı kısıma gelin , orada ‘ arkadaş listenizi kimler görebilir ‘ yazan bölümden sağ tarafta ‘ düzenle‘ ye tıklayarak. Buradan sadece ben , arkadaşlar , herkese açık , ve ya özel seçeneklerinden arkadaş listenizin kime görünmesini istiyorsanız  o seçeneği seçip işlemi tamamlaya bilirsiniz.

Takıldığınız bir kısım olursa sitemizin yorum ekle kısmından hiç çekinmeden sorularınızı sorabilirsiniz . 🙂
İlginizi çekebilir  Stalk Nedir ? Stalk Yapmak Ne İşe Yarar ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.