E-Ticaret Paketleri | WorldNet Bilişim
Kapat

E-Ticaret Paketleri

Anasayfa Web Site E-Ticaret Paketleri
kobisi

Firmanıza ait bir internet sitesine sahip olma hem satış hedeflerinizi gerçekleştirmenize hem de daha geniş kitlelere ulaşmanıza yardımcı olacaktır. Potansiyel müşterileri keşfetmek ve onları sitenize yönlendirmek için dikkat etmeniz gereken bazı önemli noktalar vardır. Bunların her birini eksiksiz ve en doğru şekilde yapmanız çok zor olduğundan kendinize kapsamlı ve ucuz e-ticaret paketi satın alabilirsiniz. Her ihtiyaca uygun olarak farklı içeriklerde hazırlanan bu paketler web sitesine sahip olmayı sizin için son derece kolay hale getirecektir. Bunun için güvenilir olan firmaları ve özenle hazırlanmış paketi tercih edebilirsiniz.

Kendinize uygun olan paketi bulmak adına müşterilere sunulan ücretsiz paket fırsatından yararlanabilirsiniz. 100 ürün sergileme, responsive temalar, ücretsiz SSL ve hazır ödeme sistemi olan bu paket ihtiyacınız olan paketi bulmanızı sağlayacaktır.

paketler

E-Ticaret Paketleri Nelerdir?

Ücretsiz olanın dışında yer alan e-ticaret paketleri kendi içerisinde personal, plus, business, prime ve professional gibi çeşitlere ayrılır. Her biri farklı özelliklere sahip olan bu paketler arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. İçerdiği özelliklere bağlı olarak e-ticaret paket fiyatları farklılık göstermektedir. Bunlar arasından Professional paketleri incelediğinizde içerisinde 2500 ürün sergileme, uzman telefon desteği, kendi alan adınız, kapıda ödeme imkanı, sınırsız e-mail hesabı, sınırsız ziyaretçi ve trafik, pazar yeri entegrasyonu gibi özelliklerin bulunduğunu görebilirsiniz.

ozellikler

E-Ticaret Paket Fiyatları

E-ticaret paket fiyatları seçeceğiniz paketin içeriğine göre değişmektedir. En uygun fiyatlı paket Personal adlı paket olup özelliğin artması fiyatların da artmasına sebep olmaktadır. Bu paketlerde aylık ödeme tercih edilirse herhangi bir taahhüt yoktur ve ekstra bir ücret ödenmeden sistemden ayrılmak mümkündür. Eğer senelik ödeme sistemi tercih edilirse bu durumda e-ticaret paket fiyatları %15 indirimli olarak uygulanır. Ayrıca paket olarak Prime ya da Business paketler tercih edilirse bunlar için ödeme sistemini kendiniz belirleyebilirsiniz.

İlginizi çekebilir  E-Ticarette Güvenlik Nasıl Sağlanır?

ucretsiz

Ucuz E-Ticaret Paketi

Her ucuz e-ticaret paketi siteniz için yararlı olmayacağından seçimlerinizi dikkatli yapmanızda yarar vardır. Bunu anlamak için ücretsiz deneme sürümü kullanmak istediğinizde Kobisi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Adınız, soyadınız, mağaza adınız ve telefon numaranız ücretsiz paketi kullanabilmeniz için yeterli olacaktır. Bu aşamayı tamamlayarak standart paketlere geçmek istediğinizde ise Kobisi size ucuz e-ticaret paketi seçeneklerini bir arada sunacaktır. Bunlardan hangisini seçeceğiniz konusunda kararsız kalıyorsanız sitede yer alan yönlendirmeleri takip ederek karar verebilirsiniz. Dilerseniz destek bölümünden yararlanarak telefonda ya da mail üzerinden de müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilirsiniz.

Kobisi e-ticaret paketi fiyatlarını incelemek için bağlantıya tıklayabilirsiniz: https://www.kobisi.com/e-ticaret-paket-fiyatlari

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.