E-Ticaret İçin KobisiWorldNet Bilişim | WorldNet Bilişim
Kapat

E-Ticaret İçin Kobisi

Anasayfa Web Site E-Ticaret İçin Kobisi
eticaret

Sonunda kararınızı verdiniz ve e-ticarete ilk adımınızı atacaksınız. Fakat nereden başlamanız ve neler yapmanız gerektiğine dair hiçbir fikriniz yok. İşlemlerin nasıl ilerlediğini biliyorsunuz ama bütün ayrıntılarla tek başınıza uğraşamayacaksınız. Kendinizi böyle bir durumda bulduğunuzda yapılacak en akıllıca şey profesyonellerin yardımını almaktır. Elbette sitenizin altyapısı için ayrı, tasarımı için ayrı hizmet satın alırsanız maliyeti oldukça yüksek olacaktır. E-ticarete girmek isteyenlere bu nedenle, kolaylık olsun diye hazır e-ticaret sitesi panelleri mevcuttur.

Kobisi ülkemizdeki hazır e-ticaret siteleri arasında uzun yıllar tecrübe edinmiş profesyonel ekibi ile kendini belli eden bir oluşumdur. E-ticarete ilk adımınızı atmak için hiç beklemeden kobisi.com’u ziyaret etmenizi öneririz. Kobisi sizler için çeşitli e-ticaret paketleri sunuyor, bunlardan ihtiyacınıza göre bir tanesini seçerek ücretsiz e-ticaret sitesi kurma işlemini başlatmış oluyorsunuz.

internet-marketing

E-Ticaret Paketleri Nasıl Seçilir

Kobisi potansiyel e-ticaretle uğraşacak müşterilerinin farklı ihtiyaçlarını karşılamak için ayrı ayrı aylık e-ticaret paket hizmetleri sunuyor. Böylece istemediğiniz ya da ihtiyacınız olmayan bir hizmete fazladan para ödemek zorunda kalmıyorsunuz. Benzer web sitelerin e-ticaret sitesi fiyatları tek paket halinde olduğu için ihtiyaç duymadığınız hizmetlere de para ödersiniz. Bu hizmetlerin içinde düşünebileceğiniz her şey var. Web sitenizin tasarımı için dilerseniz hazır şablonlardan birini seçebilirsiniz ya da özel bir tasarım hizmeti alabilirsiniz. Daha fazla müşteriye ulaşmak için SEO hizmetlerinden yararlanabilir, web sitenizdeki açıklama metinlerini buna göre ayarlarsınız. Kobisi’nin e-ticaret paket özellikleri arasında alternatif ödeme yöntemleri seçenekleri, limitsiz resim yükleme fırsatı, bilgisayarın yanında akıllı telefon ve tabletlerde de sitenizin kullanıcı kolaylığı sunması bulunmaktadır.

15 Gün Ücretsiz Deneme Süresi

E-ticaret sitenizin tutacağından emin değilsiniz bu nedenle tasarıma ve diğer özelliklere büyük paralar harcamak istemiyorsunuz. Fakat bedava e-ticaret sitesi açmak da duyulmuş şey değil. Bu durumda bir e-ticaret demo sitesi kurmak sonuçları önceden görmenizi sağlar. Kobisi ilk 15 gün için ücretsiz bir deneme süresi sunuyor. Böylelikle ücretsiz e-ticaret sitesi kurarak kötü sürprizlerle karşılaşma olasılığınızı en aza indiriyorsunuz.

eticaret

Kobisi’nin aylık e-ticaret paketleri bütün bu kolaylıklarının yanında size tek başınıza site kurduğunuz zaman belki de aklınıza gelmeyecek özellikler sunuyor. Örneğin PCI ve SSL sertifikaları sayesinde sanal mağazanızın güvenliği için endişelenmenize gerek kalmaz. Güçlü envanter sistemi sayesinde sattığınız ürünler için kategori oluşturmak ve ürünleri yüklemek sadece birkaç dakikanızı alacaktır. Stok sayımı, ücretlerin belirlenmesi gibi karmaşık sayılabilecek işlemler Kobisi’nin envanter yönetimi sayesinde inanılmaz bir kolaylıkta oluyor.

Senkronizasyon özelliği sayesinde sadece kendi sitenizde değil, N11, Hepsiburada ve Facebook üzerinden de satış yapmanızı sağlayan Kobisi ile dakikalar içinde kendi e-ticaret sitenizin sahibi olabilir, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi satışa sunabilirsiniz. Kolay e-ticaret için kobisi.com’u ziyaret etmeyi ihmal etmeyin.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.