E-Ticaret Hakkında 4 Önemli BilgiWorldNet Bilişim | WorldNet Bilişim
Kapat

E-Ticaret Hakkında 4 Önemli Bilgi

Anasayfa Girişimcilik E-Ticaret Hakkında 4 Önemli Bilgi
e-ticaret

E-Ticaret Hakkında 4 Önemli Bilgi

Ürünü satın almak isteyen kullanıcıları nasıl belirlersiniz?

Basit. Fikirleri, üretmeye başlamadan önce satın almasını isteyerek doğrulayın. Satış öncesi, ürününüz için gerçek talep sağlamanıza ve finansal riski en aza indirmenize yardımcı olan güçlü bir stratejidir. Ayrıca, ürünün duruşlarıyla insanlara yardım etme yeteneğine de güven sağlayın çünkü ilk müşteriniz olabilir (Erkekler için Saç Kulübü’nün sesini duyuyordu ama bu doğruydu).

Çok fazla insan, Alibaba’yıincelemek, pazar araştırması yapmak ve insanların satmak istedikleri ürünü satın alıp almayacaklarını merak etmek için çok fazla saat harcıyor. Satış öncesi, bu varsayımları azaltmaya yardımcı olursanız ve işinizde daha hızlı ilerlemenizi sağlar.

Ürününüzün ilk sürümünü nasıl oluşturdunuz?

Ürünüm duruşla ilgili bir e-ticaret uzmanı “masörüm omurga boyunca serilmiş bir köpük silindiri önerdi. Bir köpük silindiri kullanırken omuzlarımın ne kadar rahat edildiklerini, bir demir testeresi aldım ve denemeye başladım. Kısacası, ilk prototiple bir grupta başarısız oldum. Aslında, benim ilk müşterilerimden bir migren verdi.” Oradan vazgeçmek kolay olurdu, ama başarının bir ormanlık ormandan geçtiğini bilmelisiniz ve kendinizi her zaman yenileyin.

İşinizi başlatan en büyük engeller nelerdi?

Satın almadan önce çalışacakları inandırıcı video ve referanslarla çözüm sağlayıcıdır. Bazı insanlar da benim ürünler ile süslü malzemelerden yapılmış olmasın da bir sorun var. Bir şey işe yararsa umurunda olan biri olursunuz genelde. Maliyetleri düşük tutmak için işleri basit tutun.

Bir e-ticaret mağazası kurmak isteyen diğer kişilere ne önerirsiniz?

İlk önce bir müşteri tabanı alın. Müşterilerle erken etkileşim, mükemmel bir ürüne sahip olmanızın ve en sık karşılaşılan sorunların giderilmesinin sağlanması için anahtardır. Bir e-ticaret çözümü, çok fazla müşterinin manuel olarak yerine getirmesi sorununa yardımcı olmalıdır. Bu sorunu aldıktan sonra, insanların satın alabileceği kadar kolay hale getirin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.