Dünyanın İlk Ücretsiz Android Veri Kurtarma Programı ile TanışınWorldNet Bilişim | WorldNet Bilişim
Kapat

Dünyanın İlk Ücretsiz Android Veri Kurtarma Programı ile Tanışın

Anasayfa Android Dünyanın İlk Ücretsiz Android Veri Kurtarma Programı ile Tanışın
easeus

 

Akıllı telefonlar hayatımıza gireli çok olmadı ama oldukça köklü değişimi yanında getirdi. Sabah uyandığımızda ona bakmadan duramıyoruz. Gün içinde belki yüz defadan fazla telefonlarımızın ekranlarına bakıyoruz, tüm gündemi ve akışı onlardan takip ediyoruz. Bu kadar değerli cihazların korunması ve bakımının yapılması da oldukça zor görünebilir.

easeus

 

Akıllı telefonlar denince kimimizin aklına iPhone kimimize Android geliyor. Dünyadaki penetrasyona bakıldığında Android cihazların oranı daha fazla. Hem maliyet hem kullanış sebebiyle çoğu kullanıcı Android cihazları tercih ediyor. Yukarda bahsettiğimiz gibi telefonlarımız öyle öenmli hal aldı ki fotoğraflar rehberdeki kayıtlı telefon numaraları, videolar müzikler hatta online mobil ödeme yapabildiğimiz kredi kartı bilgilerine kadar bir çok önemli bilgi akıllı telefonlarımızda saklanıyor. Bu kadar yüklü miktarda veriyi barındıran cihazlarda dosya silinmesi ya da kaybolması başımıza gelecek en büyük felaketlerden sayılabilir.

 

Veri kaybı gibi olumsuz olaylar karşısında bizi en iyi şekilde koruyan EaseUS, ürettiği dünyanın ilk ücretsiz Android veri kurtarma yazılımı ile bizlere yardımcı olabiliyor. Android işletim sistemine sahip telefonlardan EaseUS MobiSaver for Android Free programıyla dosyaları geri getirebilirsiniz. Telefonunuzda bulunan SMS kayıtları, kişi rehberi ve telefon numaraları, fotoğraflar, videolar, müzik dosyaları şarkılar ve dökümanları kurtarabilirsiniz.

easeus1

Android telefonunuzun markası olarak dünyada kabul gören birçok üreticinin telefonlarından verileri geriye getirmeniz mümkün. Samsung, HTC, LG, Google, Motorola, Sony, ZTE, Huawei marka telefon ve Android 2.3 ile Android 8.0 Oreo işletim sistemlerinde çalışan cihazlardan kurtarma yapabiliyor.

easeus2

Android Telefondan Veri Kurtarma Nasıl Yapılır?

EaseUS MobiSaver for Android Free programını tıkla ve ücretsiz indir.

Programı indirip kurduktan sonra kurtarmak istediğiniz telefonu bilgisayara bağlayın. Bağladıktan sonra program telefonu tanımaya çalışacak. Start butonuyla işlemleri başlatın.

easeus3

Program telefonu tanırken telefonunuzdan geliştirici ayarlarına izin vermeniz gerekmektedir. İzin verdikten sonra tarama işlemini başlatmak için GO butonuna basın.

easeus4

Taramaya başladıktan sonra kalan süre hesaplanacak ve cihazınızdaki silinen dosyalar detaylı bir şekilde bulunmaya başlayacak kendinizde ara yüzden bu olayları takip edebilirsiniz. Sol menüde rehber, fotoğraflar, mesajlar, videolar ve şarkılar gibi detaylarda bulunan dosyalar sıralanacak.

easeus5

Ardından ekranda dolan klasör ve dosyaları programın alt kısmında bulunan Recover butonuna tıklayıp bilgisayarınızdaki tercih ettiğiniz klasöre taşıma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Taşıma işlemi sonrasında dilerseniz tekrar telefonunuza kurtardığınız verileri yükleme şansınız bulunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.