Detay Maxinet soruşturma sürecinde olmasına rağmen dimdik ayakta duruyor !WorldNet Bilişim | WorldNet Bilişim
Kapat

Detay Maxinet soruşturma sürecinde olmasına rağmen dimdik ayakta duruyor !

Anasayfa Haberler Detay Maxinet soruşturma sürecinde olmasına rağmen dimdik ayakta duruyor !
detaymaxinet
100% Ortalama Puan

Mükemmel Proje

Detay Telekom, bünyesinde bulunan yazılımcılar ve bilgili şirket sahibi sayesinde doğru adımları atarak ülkemizi yazılım sektöründe de Dünyada temsil ediyor. İlk önce Dünyada ilk ve tek olan Detaymaxinet’i bizlerle tanıştırarak SEO hizmetinin sektörel anlamda şirketlerin daha çok müşteriye ulaşması için ne kadar önemli olduğunu öğretti. Şimdi de MaxiVision sayesinde dijital reklamların ne denli büyük bir sektör olduğunu ve bu sektör sayesinde çok insanın yaşam standartlarını yükselteceği şimdiden görülmektedir.

Şeffaflık
%100
Güvenilirlik
%100
Sürdürülebilirlik
%100

Geçen aylar içerisinde çok sayıda network yaptığını iddia eden ancak; ponzi oldukları ortaya çıkan şirketlerin kapatılması sürecinin devamındaki gelişmeler, bir takım medya kuruluşlarının Detay Maxinet ile ilgili yapmış oldukları olumsuz haberler şirketin hızını kesmektedir. Şartlar bu şekilde olmasına rağmen firma Mart ayı sonu itibariyle MaxiVision projesini hayata geçirdi.

detay-maxinet-dimdik-ayakta

Peki Nedir MaxiVision Projesi

Detay Telekom, SEO hizmetinden sonra uzun zamandır alt yapısını oluşturduğu MaxiVision’u da tanıttı. MaxiVision, detaymaxinet üyelerinin evlerinde bulunan bilgisayarlarda çalıştırdıkları programlarda gösterilecektir. MaxiVision’a reklam veren şirketler, meslek gruplarından tutun istedikleri şehirlere kadar hatta değişik yaş gruplarına kadar reklam verebileceklerdir. Reklam veren şirketler, Detaymaxinet e üye olan herkes üye olurken mesleğini yaşını ve adresini verdiği için bunları gruplara ayırabilecekler. Yada tüm üyelerin görmesini isterlerse gruplara ayırmadan reklam verebileceklerdir.

 

Detay MaxiVision

 

Dijital reklam: Dünya’nın en büyük pazarı payı olan bu sektörde, Tv reklamları, internet reklamları, teknolojik cihazların hepsinden gördüğümüz reklamlara dijital reklam deniliyor. Bu sektör ülke ekonomisine olabildiğince çok katkı sağlamaktadır. Dünyamız dijital çağ gelişimi ne kadar büyürse, bu sektör de o kadar büyüyen bir sektördür. Hatta bazı büyük şirketler bu sektörden daha fazla kazanabilmek için uzaya uydu gönderip interneti bedava kullandırmak ve daha çok insana ulaşabilmek için projeler geliştirmeye çalışıyorlar. Büyük adımlar atıldığını biliyorum. Gelecekte herkesin evinde internet olacak ve bütün cihazlar buna bağlı şekilde çalışacaktır. 45 milyar dolarlık bir değeri olan bir şirketin (ismini bana ulaşınca öğrenirsiniz) kazancının %95 i dijital reklamlardandır ki piyasayı belirleyen şirket de bu şirkettir.

Detay Telekom, bünyesinde bulunan yazılımcılar ve bilgili şirket sahibi sayesinde doğru adımları atarak ülkemizi yazılım sektöründe de Dünyada temsil ediyor. İlk önce Dünyada ilk ve tek olan Detaymaxinet’i bizlerle tanıştırarak SEO hizmetinin sektörel anlamda şirketlerin daha çok müşteriye ulaşması için ne kadar önemli olduğunu öğretti. Şimdi de MaxiVision sayesinde dijital reklamların ne denli büyük bir sektör olduğunu ve bu sektör sayesinde çok insanın yaşam standartlarını yükselteceği şimdiden görülmektedir.

Detaymaxinet üyeleri de reklam alma-satma işlemlerini yapabileceklerdir. Bunlardan da kendi panellerinden yaptıkları her reklam girişinin ödemesinden %10 prim kazanacaklardır.

Detay Maxinet’in en son duyurusu (04/04/2018)

Değerli kullanıcılarımız,

Son günlerde hakkımızda çıkan, gerçeği yansıtmayan karalayıcı haberleri üzülerek takip etmekteyiz. Hukuk birimimiz bu haberlerle ve bu haberlerin yayılmasını sağlamakla ilgili çalışma yapan kişiler ve firmalar hakkında suç duyurusunda bulunmaya başlamışlardır.

Detay Maxinet firması olarak kanunlara aykırı bir faaliyette bulunmadığımızı ve yasal olarak devletimizin ilgili birimlerine karşı üstümüze düşen her vazifeyi eksiksiz yaptığımızı birinci ağızdan sizlerle paylaşmak isteriz. Kurumsal olarak çalışan her firmanın zaman zaman denetlemelere tabii olduğu gibi, bizim şirketimizde şu anda GÜMRÜK VE TİCARET BAKANLIĞI tarafından denetleme altındadır.

BEKLEYEN ÖDEMELER İLE İLGİLİ; Mevcut denetleme süresince MASAK’ın tedbir amaçlı olarak hesaplarımızın bloke edildiği hususunu bildiririz. (Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’nın Banka hesaplarına tedbir koyması söz konusu değildir.) Bu durumda yasal olarak hesabımızdan para çıkışı mümkün değildir. MASAK tarafından tedbir amaçlı koyulan blokaj kalktığında bekleyen ödemelerin tamamı eksiksiz olarak yapılacaktır.

İPTAL TALEPLERİ İLE İLGİLİ; Şirketimiz müşteri talebi doğrultusunda, paket satışının 14 gün içinde iptalini yapmakla yükümlüdür. Normal şartlarda iptal talebi sonrası katılımcıya paket ücreti 8-10 iş günü içinde ödenmektedir. Fakat MASAK tarafından konulan tedbir nedeniyle İPTALLERİN GERİ ÖDENMESİ ancak tedbir kalktıktan sonra yapılabilecektir.

NOTEBOOK GÖNDERİMİ İLE İLGİLİ; Paket satışının ardından kullanıcılarımıza gönderdiğimiz Notebookların tedarikçi firması olan HOMETECH’e MASAK tarafından konulan tedbir nedeniyle ödeme yapılamamasından dolayı notebook gönderimimiz geçici olarak aksaklık yaşamaktadır. Tedbirin kalkması ile birlikte notebook gönderimlerimiz normale dönecektir.

Yaşadığımız bu sıkıntılı günlerde başta bölgeler müdürümüz Şeref YUMAKLI, (Bölgeler müd.) Yardımcılarımız, Bölge sorumlularımız, Liderlerimiz, Siz Değerli Kullanıcılarımız, bununla birlikte bizimle aynı sektörde çalışan ve diğer firmalarda bu sektörden geçimini sağlayan liderlerinde manen yanımızda olduğunu görmek gurur verici. Milli proje olarak gördüğümüz ve hep birlikte emek verdiğimiz MAXİNET’in en yakın zamanda bu süreçten olumlu bir şekilde çıkacağını umuyoruz. Ödeme, PC gönderimi ve iptal ödemeleri konusunda yaşanan sıkıntıların şirketimizle doğrudan ilgisi olmadığını ve şirketin tüm taahhütlerini yerine getirebilecek maddi gücü olduğunu bildiririz.

DETAY MAXİNET TEKNOLOJİLERİ A.Ş.
Yönetim Kurulu Başkanı
Alper TETİKER

 

“Detay Maxinet soruşturma sürecinde olmasına rağmen dimdik ayakta duruyor !” üzerine 40 yorum

 1. Ahmet says:
 2. İlker Hızarcı says:
 3. Ersel Biçen says:
 4. Cuneyt says:
 5. Hamza says:
 6. Sinan says:
 7. Savaş kenan says:
 8. İlhan kurt says:
 9. Mustafa özben says:
 10. Murat yimenicioglu says:
 11. Hüseyin Gümüş says:
 12. İbrahim ulusal says:
 13. Harun Reşit Aydın says:
 14. Renato'nun Babası says:
 15. Yücel AKSOY says:
 16. Hamdi Nünükoğlu says:
 17. Ahmet KIN says:
 18. Kocer says:
 19. Levent says:
 20. Alper edebal says:
 21. Süleyman says:
 22. ERGÜN says:
 23. önder says:
 24. Huseyin says:
 25. salih says:
 26. Yasar sarsık says:
 27. Doğukan says:
 28. Fatih says:
 29. Murat says:
 30. Süleyman says:
 31. Samet says:
 32. Sedat says:
 33. serkan says:
 34. M.yusuf yılmaz says:
 35. Mehmet says:
 36. Barış Ö. says:
 37. Mehmet Kurt says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.