Bilgisayardan Whatsapp'a Girmek | WorldNet Bilişim
Kapat

Bilgisayardan Whatsapp’a Girmek

Anasayfa Android Bilgisayardan Whatsapp’a Girmek
whatsapp-girmek-telefon-bilgisayardan-web

Bilgisayar ile çok haşır neşir olduğunuz veya yapmış olduğunuz iş bilgisayar üzerinden olduğu için telefon üzerinden Whatsapp’a girmek yerine bilgisayardan whatsapp’a girmek işinizi daha kolaylaştıracaktır.

bilgisayardan-whatsapp'a girmek

Herhangi bir tarayıcıdan giriş yaparak arama motoruna Whatsapp Web yazın ve ilk çıkan siteye tıklayın. ( Direk siteye gitmek için aşağıda bulunan siteye git butonuna tıklayarak siteye erişebilirsiniz.) Bu adımdan sonra işleme telefon ile devam ediyoruz.

İsteğinize bağlı olarak oturumu açık tut seçeneğini seçerek her seferinde QR kodu okutmak zorunda kalmazsınız. Eğer oturumu açık tut seçeneğini seçmezseniz her bilgisayardan whatsapp’a girmek istediğinizde sizden, QR kodunu okutmanızı isteyecektir.
Siteye Git

 

Bilgisayardan- Whatsapp'a- Girmek

Whatsapp uygulamanıza giriş yaparak sağ üst tarafta bulunan alt alta bulunan üç noktaya tıklayın ve açılan menüden WhatsApp Web seçeneğine tıklayın.

 

bilgisayardan-whatsappa-giriş

Ardından açılan panelden telefonunuzun kamerasını bilgisayarınızdan açmış olduğunuz sitede bulunan QR code kısmına okutunuz ve otomatik olarak bilgisayar, whatsapp hesabınıza giriş yapacaktır. Artık sürekli telefon kullanmak yerine bilgisayarınızdan da whatsapp durumlarına göz atabilir. Ve sevdiklerinizle mesajlaşabilirsiniz.

İlginizi çekebilir  Google Chrome Kayıtlı Şifreleri Silme

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.