Aliexpress'dan Bedava Ürün Alma | WorldNet Bilişim
Kapat

AliExpress’dan Bedava Ürün Alma

Anasayfa Seo AliExpress’dan Bedava Ürün Alma

Dünyanın en popüler alışveriş sitelerinin başlarında gelen Aliexpress’dan bedava ürün alma yolunu gösterdik.Peki nasıl mı alınır ? Detaylar yazının devamında..

 

Bedava Ürün Nasıl Alınır ?

AliExpress de bulunan firmalar, Türkiye firmalarından farklı bir reklam stratejisi kullanmakta. AliExpress de  bulunan firmalar kendi seçmiş oldukları ürünleri AliExpress üzerinden çekiliş ile dağıtmaktadır. İyi de bedava ürün dağıtarak nasıl reklam yapmış oluyorlar ? dediğinizi duyar gibiyim 🙂 kısaca anlatacak olursak siz, firmanın belirlemiş olduğu ürüne tıkladığınızda firmanın diğer tüm ürünleri de size satın alma önerisi olarak gösterilmektedir. Bu öneri ile firmalar bedava ürün dağıtımı yaparak hem de, reklam yapmış oluyor. Örnek olarak firmanın ürün çekilişine 5 bin kişi  katılsa ve bu çekilişten 5 kişi ürünü bedava olarak edinmeye hak kazansa, geriye kalan 4995 kişiye diğer ürünlerini de gösterdiği için belki de  4995 kişinin yarısı da firmanın diğer ürünlerinden bedava ürün çekilişi sayesinde satın almış olabiliyor.

aliexpreess-bedava-ürün-alma

AliExpress mobil uygulamasına giriş yapın. (Eğer mobil uygulama telefonunuzda yüklü değil ise buraya tıklayarak yükleyebilirsiniz. ) ardından ortada bulunan yeşil daire şeklindeki bedava denemeler seçeneğine tıklayın.

 


 

aliexpreess-bedava-ürün-alma-2

Karşınıza bir sürü ürün çıkacaktır. Bu ürünler arasından bedava olarak edinmek istediğiniz ürünü seçin.

Bu ürün listesi her gün güncellenerek yeni ürünler eklenmektedir ve sizinde günde 2 adet çekiliş hakkınız bulunmaktadır. Kısaca günde 2 ürünün çekilişine katılabilirsiniz.
 

aliexpreess-bedava-ürün-alma-3

Seçtiğiniz ürünün alt kısmında ürünün normalde sahip olduğu fiyat, çekilişe katılan toplam kişi sayısı vb. bilgiler bulunmakta. Çekilişe katılamak için bedava başvurusu buttonuna tıklayarak karşınıza çıkan panele, bedava başvurusunu kazandığınız zaman ürününüzün hangi adrese gelmesini istiyorsanız o adresi ekleyin ve karşınıza çıkan uyarıları tamam(ok) olarak cevaplayın.

 


 

aliexpreess-bedava-ürün-alma-4

Başvurunuzu başarılı olarak gönderdikten sonra 3 gün içerisinde çekilişi kazanıp kazanmadığınız açıklanacaktır.

İlginizi çekebilir  Güvenilir Marka Uğur Soğutma

Kazanamam diye ümidi kesmeyin bir çok kişi bu yöntem ille bir sürü ürün almış durumda. Tek yapmanız gereken her gün AliExpress uygulamasına giriş yaparak, çekilişlere katılmak. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.