125 X 125 Reklam Alanı Oluşturma | WorldNet Bilişim
Kapat

125 X 125 Reklam Alanı Oluşturma

Anasayfa Web Site 125 X 125 Reklam Alanı Oluşturma
125x125-reklam-alanı-oluşturma

Web sitenizde 125 X 125 boyutlarında bir reklam alanı oluşturmak istiyorsunuz ? Eğer bu sorunun cevabını evet olarak yanıtlıyorsanız, bu yazımızdaki anlatım ile birlikte, web sitenizde kolaylıkla reklam alanları oluşturabilirsiniz.

125x125-reklam-alanı-oluşturma

125 x 125 reklam alanı oluşturabilmek için bazı html kodlarına ihtiyacınız var. Bu html kodlarına sayfanın altında  bulunan “Html Kodları” butonuna tıklayarak ulaşabilirsiniz.  Butona tıkladığınız zaman açılan sayfadan Html kodlarını kopayalayarak, ( Crtl + C ) Bir word dosyasına  veya metin belgesine yapıştırın. ( Crtl- V ) Ardından reklam alanlarınıza reklam ekleyebilmeniz için alltaki düzenlemeleri yapın. 

125x125-reklam-alanı-oluşturma

Kımızı renk ile SİTE LİNK yazan kısıma, ziyaretçinizin reklama tıkladığında, hangi siteye yönlenmesini istiyorsanız o sitenin url adresini yapıştırın. Ardından mavi renk ile https://i.hizliresim.com/MarWl6.gif  Yazan kısmı silerek, yerine reklam görselinizin (reklam banneri) adresini yapıştırın. İsteğinize bağlı olarak yukarıdaki görselde de mor renk ile gösterilen kısımdan, ekleyeceğiniz reklamın linkini no follow veya do follow olarak ayarlayabilirsiniz. Link türünüzü do follow yapabilmek için mor renk ile gösterilen kısımdaki nofollow yazısını dofollow olarak değiştirmeniz yeterlidir.

Düzenlemeleri yaptıktan sonra Html kodunun tümünü kopyalayarak, web sitenizde reklamları hangi bölümde göstermek istiyorsanız o bölümün kodları arasına yapıştırarak, web sitenize 125 x 125 reklam alanı eklemiş oluyorsunuz.

Html Kodları

İlginizi çekebilir  cPanel MySQL Veritabanı Oluşturma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.